FIZJOTERAPIA I OSTEOPATIA
1690
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1690,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,overlapping_content, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

FIZJOTERAPIA I OSTEOPATIA

bo w zdrowym ciele zdrowy duch

Klienci naszego studia to nie tylko osoby chcące zadbać o kondycję ciała i wygląd sylwetki. Niejednokrotnie trafiają do nas osoby borykające się z różnego rodzaju problemami związanymi z kręgosłupem, kolanami czy innymi stawami. Sportowcy, nauczyciele, lekarze, prawnicy, architekci, amatorzy tańca, biegania, pływania czy wspinaczki, właściciele firm, dentyści, seniorzy po zabiegach endoprotez, pracownicy korporacji.

Wszystkich łączy to samo. Ciało.

Ciało, które gdy jest młode zazwyczaj świetnie znosi wszelkie przeciążenia, upadki, niewygodne pozycje. Przeciążenia, nie tylko te wynikające z rodzaju uprawianego sportu ale także, albo przede wszystkim, wynikające z charakteru i specyfiki pracy, z czasme powodują ból czy kontuzje. Wtedy kakość naszego życia drastycznie spada. Misją naszego Studia jest dbanie o zdrowe, zrównoważone i sprawne ciało służące nam długo i bezboleśnie. Chcemy nauczyć Was jak dbać o ciało teraz, by kiedyś wejście po schodach nie stanowiło dla Was problemu. Metoda Pilates na której opieramy wiele treningów bardzo często stosowana jest jako rodzaj post rehabilitacji po zabiegowej czy po urazowej. Poznając metodę już teraz możecie wyznaczyć sobie nową zdrową drogę życia. Jednocześnie wiemy, że nie wszystko jesteśmy w stanie naprawić ruchem. Dla wsparcia i bardziej komplekoswego podejścia do zdrowia współpracujemy z fizjoterapeutami, osteopatami, terapeutami manualnymi. Dzięki temu pomożemy Ci usprawnić nie tylko układ mięśniowo- szkileletowy, ale również powięź i wszystkie pozostałe układy organizmu. Jeśli potrzebujesz konsultacji fizjoterapeutycznej zapraszamy do naszych specjalistów.