TRENINGI INDYWIDUALNE
1656
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1656,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,overlapping_content, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

TRENING W DUECIE

Połącz przyjemne z pożytecznym i przyjdź na trening z przyjaciółką lub inną bliską osobą. Jest to idealne rozwiązanie dla pary znajomych czy krewnych którym wciąż brak czasu na sport i wspólne spotkania. Pamiętaj jednak że podobny cel  i możliwości fizyczne osób trenujących dają możliwość zbudowania wspólnego planu treningowego, a dzięki temu lepszego wykorzystania czasu czyli bardziej efektywnego treningu.

TRENING INDYWIDUALNY / TRENING W DUECIE

Dla kogo?

– dla osoby która nie zna metody Pilates
– dla osoby z kontuzjami, dysfunkcjami, bólem pleców
– dla osoby po zabiegach ortopedycznych czy ginekologicznych
– dla osób z problemami w poruszaniu się, koordynacji, priopriocepcji,
– przy problemach z nierównomiernym napięciem mięśniowym
– dla sportowców dla podniesienia jakości treningu i zbalansowania ciała
– dla Pań w ciąży, planujących ciążę, po porodzie czy innym zabiegu
– dla seniorów by utrzymać ich sprawność w życiu codziennym
– dlla każdego kto chce i lubi ćwiczyć samodzielnie z trenerem, by lepiej doskonalić swoje umiejętności

Zadzwoń i umów się na pierwszy trening indywidualny.

Kolejne terminy ustalicie razem z Twoim nowym trenerem.

tel.785 195 282

TRENING INDYWIDUALNY

Dopasowany do twoich potrzeb trening indywidualny ? pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego trenera. Pierwszy trening, trwa 85 minut, poprzedzony jest wywiadem z klientem, analizą budowy i możliwości ciała, a także ewentualnych kontuzji czy schorzeń trenującego. Każdy kolejny trening trwa 55 minut. Po wstępnej analizie trener prowdzi trening na macie i na maszychach na odpowiednim stopniu zaawansowania i trudności, oceniając sprawność i możliwości ruchowe klienta, by później w oparciu o wnioski zaproponwać dalsze treningi.