CO TO JEST PILATES?
1691
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1691,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,overlapping_content, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Poznaj J.H.Pilatesa i jego system.

Jospeh H.Pilates

Niezwykły wizjoner, wynalazca, geniusz. Inspirujący pasjonat ruchu oraz zrównoważonego życia w zgodzie z naturą i wszechświatem. Joseph Hubertus Pilates, twórca metody nazwanje pierwotnie Controlgy. Wyprzedzając niemal całą swoją epokę stworzył w latach 20tych XX wieku wspaniłą metodę usprawniania ciała i ducha. Dzisiaj w samych Stanach Zjednocznonych ponad 10 milionów ludzi praktukuje Pilates i ich liczba stale rośnie. Pilates to system ćwiczeń na macie i specjalnie stworzonych sprzętach, którego celem jest zwiększenie siły i elastyczności mięśni, praca nad koncentracją, precyzją ruchu, zbalansowaniem ciała i poprawą ogólnej sprawności organizmu. Ćwiczenia te aktywują każdą część ciała i są świetnym uzupełnieniem dla każdego rodzaju aktywności fiycznej czy sportowej.

 

DLACZEGO PILATES JEST TAK POPULARNY?

Pilates to siła, gibkość i kontrola. To system ćwiczeń jednoczących ciało, umysł i ducha. Systematyczne treningi wzmacniają centrum, zwiększają balans i koordynację, zmniejszają napięcie związane ze stresem. Metoda skupia się na nauce lepszego i świadomego ruchu. tak niezbednego w codziennych aktywności  fizycznych i sportowych.

POZNAJ APARRATUS, CZYLI SPRZĘTY STWORZONE PRZEZ J.H.PILATESA
MATA
REFORMER
CHAIR
BARRELS
CADILLAC
INNE