PILATES TO SYSTEM

Metoda pilates to system treningowy, na który składa się praca na macie oraz stworzonych przez Josepha Pilatesa specjalistycznych sprzętach takich jak Reformer, Chair, Ladder Barrel, Cadillac, Pedo Pull, Step Barrel itp. W naszym studio będziesz ćwiczyć na wszystkich sprzętach pilatesowych. Musisz tylko zdecydować czy chcesz ćwiczyć indywidualnie czy w grupie.

PILATES

INDYWIDUALNIE

Trening indywidualny to 55 minut uwagi trenera skupionej na Twoim ciele i Twoich potrzebach. Taka forma treningu jest preferowana przez większość miłośników metody Pilates, gdyż pozwala na spersonalizowany dobór ćwiczeń. Taka forma treningu jest najlepsza aby zacząć. Trening indywidualny sprawdza się też wspaniale w przypadku osób z kontuzjami lub dysfunkcjami w ciele, cierpiących na przewlekły ból pleców, jak również zawodowych sportowców i wszystkich szukających w ciele balansu i siły.

Cena treningu zależna jest od trenera i zakupionego pakietu, waha się 160-250 zł/h

PILATES

W DUECIE

Alternatywą dla treningu indywidualnego są treningi w duecie. Duet to idealne rozwiązanie dla par, przyjaciół czy członków rodziny przy zachowaniu formy treningu indywidualnego. Uwaga trenera poświęcona Tobie i Twojemu bliskiemu.
Jedna z osób uczestniczących w zajęciach odpowiedzialna jest za rezerwację terminu i zakup karnetu.

Cena treningu zależna jest od trenera i zakupionego pakietu, waha się 130-170 zł/h

PILATES

GRUPA

Studio oferuje również treningi w grupie, maksymalnie 6-osobowej, podzielone ze względu na poziom zaawansowania. Ćwiczenia w grupie odbywają się na małych i dużych sprzętach: mata, spine corrector, reformer, cadillac, tower, chair.
Jeśli nie znasz metody pilates lub nie ćwiczyłeś na sprzętach, a chcesz przystąpić do grupy przejdź do zakładki “Jak zacząć” i zapoznaj się z zaleceniami.

 

POZIOMY

 

PILATES 1 -grupa dla osób początkujących, które w stopniu minimum początkującym znają pilates na macie i pracę na sprzętach (reformer, caddilac, tower)

 

PILATES 2 – grupa średniozaawansowana dla osób, które sprawnie obsługują sprzęty i mają minimum dwa lata doświadczenia w ćwiczeniach pilates na sprzętach. Dołączenie do grupy poziomu 2 odbywa się po uprzedniej zgodzie trenera. 

 

PILATES 3 – grupa zaawansowana dla osób doświadczonych w metodzie i trenerów. Dołączenie do grupy poziomu 3 odbywa się po uprzedniej zgodzie trenera. 

Cena zależy od rodzaju zakupionego pakietu, waha się 90-95 zł/h