PILATES TO SYSTEM

Metoda pilates to system treningowy, na który składa się praca na macie oraz stworzonych przez Josepha Pilatesa specjalistycznych sprzętach takich jak Reformer, Chair, Ladder Barrel, Cadillac, Pedo Pull, Step Barrel itp. W naszym studio będziesz ćwiczyć na wszystkich sprzętach pilatesowych. Musisz tylko zdecydować czy chcesz ćwiczyć indywidualnie czy w grupie.

PILATES

INDYWIDUALNIE

Trening indywidualny to 55 minut uwagi trenera skupionej na Twoim ciele i Twoich potrzebach. Taka forma treningu jest preferowana przez większość miłośników metody Pilates, gdyż pozwala na spersonalizowany dobór ćwiczeń. Taka forma treningu jest najlepsza aby zacząć. Trening indywidualny sprawdza się też wspaniale w przypadku osób z kontuzjami lub dysfunkcjami w ciele, cierpiących na przewlekły ból pleców, jak również zawodowych sportowców i wszystkich szukających w ciele balansu i siły.

Cena treningu zależna jest od trenera i zakupionego pakietu i waha się 100-250zł/h

PILATES

W DUECIE/ W GRUPIE

Alternatywą dla treningu indywidualnego są treningi w duecie lub w grupach.

Duet to idealne rozwiązanie dla par, przyjaciół czy członków rodziny. Jedna z osób uczestniczących w zajęciach odpowiedzialna jest za rezerwację terminu i zakup karnetu.

Zapraszamy również do małych, 4 osobowych grup, podzielonych ze względu na poziom zaawansowania na  PILATES 1, PILATES 2, PILATES 3. Grupa PILATES REHA skierowana jest do osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Godziny zajęć oraz dostępność miejsc widoczna jest w grafiku studia.

Cena zależy od wielkości grupy, rodzaju kupionego pakietu, waha się od 55-150 zł/h