KADRA
1655
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1655,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,overlapping_content, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
ŁĄCZY NAS PASJA - POZNAJ NAS
Nasz zespół budują najlepsi trenerzy, fizjoterapeuci, masażyści
i inni specjaliści dziedzin dbających o zdrowie fizyczne i psychiczne.
TRENERZY
UFF_4945+

Angelika Mirek / Master Instruktor, szkoleniowiec

Pomysłodawczyni i założycielka Studia MOVE. Propaguje holistyczne podejście do człowieka, a jej pozytywna energia jest zaraźliwa. Potrafi zmotywować tak, że przekraczanie granic własnych możliwości odbywa się ?mimochodem?, a ćwiczący odzyskuje balans i harmonię nie tylko w ciele, ale także w umyśle. Instruktor Pilates szkoły Balanced Body. Od roku 2014 prowadzi szkolenia trenerskie z metody Pilates na macie i sprzętach, pozwalając polskim instruktorom na zdobycie wykształcenia i międzynarodowych uprawnień Instruktora Pilates. W metodzie Pilates ceni koncentrację, kontrolę i precyzję, dzięki której praca jest świadoma i w 100% wykorzystuje możliwości ciała.

Dowiedz się więcej ...
74166641_2563360013780267_5468890159892135936_o

Grzegorz Mirek/ trener

Trener i współtwórca MOVE Studio, prowadzi treningi funkcjonalne w grupach i indywidualnie. A Pilates? Jak mówi, jest to mądra i zdrowa metoda dla każdego, zdecydowanie musi się jej mocniej oddać. Ćwiczenia uruchamiają całe ciało, pozwalają pozbyć się napięć i są świetnym uzupełnieniem innych treningów. Długodystansowe biegi, opieka nad dziećmi, pozycja siedząca w aucie/przy komputerze zamykają klatkę piersiową, powodują zaciskanie się bioder czy ból pleców. To tylko kilka dolegliwości, których może się pozbyć lub całkowicie zminimalizować dzięki metodzie Pilates.

Anna Leszczyńska / Senior trener

Fanka i miłośniczka metody Pilates. Jako profesjonalny instruktor koncentruje się na znalezieniu balansu pomiędzy wysiłkiem, a relaksem. Na co dzień pracuje przy biurku, dlatego sama motywuje się do systematycznych ćwiczeń i zgłębiania kolejnych tajnik metody Pilates. Certyfikowany nauczyciel metody Pilates: Michael King Pilates (Michael King, Malcolm Muirhead, Basia Trylska-Nowakowska), Balanced Body (Angelika Knapik-Mirek), Pilates C.A.R.E.S, Diamond Academy oraz International bodyART Elite Instructor (Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz-Bednarz). Egzaminator w Michael King Pilates Poland. 

Paulina Wojtałów/ Senior Trener

Instruktorka i miłośniczka metody Pilates. Była zawodniczka pływania, bez którego dalej nie może się obejść. Paulina jest osobą, która bez ruchu nie potrafi funkcjonować! Wychodzi z założenia, że najpierw musi poczuć to coś we własnym ciele, aby następnie móc przekazywać wiedzę innym. Pracuje i realizuje się w metodzie Pilates biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach. Wszystkie doświadczenia, które zbieramy pozwalają znaleźć nam własną drogę, w której będziemy realizować sie w 100%.

alicja

Alicja Kiełbasa/ trener

Pilates ratuje jej życie i jest dla niej wszystkim po korpo pracy 🙂 Od trzech lat prowadzi zajęcia grupowe, które głównie opierają się na ćwiczeniach zaczerpniętych z Pilatesu. Oprócz poprawy samopoczucia fizycznego, postawy, formy – spotkania te są świetną odskocznia od codzienności i naładowują pozytywną energią.
Pilates na macie ? obowiązkowo!
Pilates ze sprzętem ? raz spróbowała i się zakochała ? dlatego jest w trakcie szkolenia trenerskiego
Balanced Body Pilates Reformer Instruktor.
Ceni praktyczne i konkretne podejście oraz w pełni angażuje się w realizację wyznaczonych celów.
Uważa, że wysoka jakość i profesjonalizm są efektem zaangażowania się na 100% w to co robimy, w każdej dziedzinie życia.
Działa z głową ? z głową pełną pomysłów. Poza tym wielbiam czekoladę a za czekoladę + masło orzechowe odda wiele ? Tak jak za śliwki w czekoladzie. To jej waluta.

Najważniejsze szkolenia:

2019-2020 – Balanced Body Pilates Reformer Instruktor – w trakcie
2019- Pilates with small equipment (My Pilates methods, Wrocław)
2017- Trening funkcjonalny mięśni dna miednicy (Good Move, Kraków)
2016 ? Instruktor Pilates Core (BBPilates School, Warszawa)
Anatomia I fizjologia (PFS, Kraków).

MASAŻYŚCI

Aneta Gajowska/ masażystka

Dyplomowany technik masażysta z 20 letnim doświadczeniem. Ukończyła Medyczne Studium Masażu Leczniczego w Krakowie. Doświadczenie zdobywała pracując w Studio Rehabilitacyjno- Sportowym oraz na praktyce własnej. Specjalizuje się w Masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz w drenażu limfatycznym. Praca i kontakt z pacjentem daje jej ogromną satysfakcję i zadowolenie. Dba o najwyższą jakość masażu i jak najlepsze efekty. Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczyn, fanką jazdy na rowerze i kina.

FIZJOTERAPEUCI
IMG_0011

Jakub Bałucki – fizjoterapeuta, student osteopatii w Flanders Inernational College if Osteopathy

 • TECHNIKI OSTEOPATYCZNE
 • MANIPULACJE POWIĘZI ( Fascial Manipulation ? FM)
 • TERAPIĘ MANUALNĄ
 • AKUPUNKTURĘ
20181013_174243 (3)

Mateusz Głowa/fizjoterapeuta, student osteopatii w Flanders Inernational College of Osteopathy

  • TECHNIKI OSTEOPATYCZNE
  • MANIPULACJE POWIĘZI ( Fascial Manipulation ? FM)
  • TERAPIĘ MANUALNĄ
  • SUCHE IGŁOWANIE

Sebastian Król/ fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwent studiów dziennych Akademii Wychowania Fizycznego, z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Aktualnie w trakcie podyplomowych studiów w Akademii Osteopatii. Terapeuta manualny (www.ctmrakowski.pl). Cały czas poszerza wiedzę i umiejętności uczestnicząc w fachowych kursach i szkoleniach oraz tłumacząc je. Prywatnie, uwielbia tańczyć swinga, kocha góry, rower i muzykę na żywo.