UFF_4945+

Angelika Mirek / Master Instruktor, szkoleniowiec

Pomysłodawczyni i założycielka Studia MOVE. Propaguje holistyczne podejście do człowieka, a jej pozytywna energia jest zaraźliwa. Potrafi zmotywować tak, że przekraczanie granic własnych możliwości odbywa się ?mimochodem?, a ćwiczący odzyskuje balans i harmonię nie tylko w ciele, ale także w umyśle. Instruktor Pilates szkoły Balanced Body. Od roku 2014 prowadzi szkolenia trenerskie z metody Pilates na macie i sprzętach, pozwalając polskim instruktorom na zdobycie wykształcenia i międzynarodowych uprawnień Instruktora Pilates. W metodzie Pilates ceni koncentrację, kontrolę i precyzję, dzięki której praca jest świadoma i w 100% wykorzystuje możliwości ciała.

Dowiedz się więcej ...
74166641_2563360013780267_5468890159892135936_o

Grzegorz Mirek/ trener

Trener i współtwórca MOVE Studio, prowadzi treningi funkcjonalne w grupach i indywidualnie. A Pilates? Jak mówi, jest to mądra i zdrowa metoda dla każdego, zdecydowanie musi się jej mocniej oddać. Ćwiczenia uruchamiają całe ciało, pozwalają pozbyć się napięć i są świetnym uzupełnieniem innych treningów. Długodystansowe biegi, opieka nad dziećmi, pozycja siedząca w aucie/przy komputerze zamykają klatkę piersiową, powodują zaciskanie się bioder czy ból pleców. To tylko kilka dolegliwości, których może się pozbyć lub całkowicie zminimalizować dzięki metodzie Pilates.

Anna Leszczyńska / Senior trener

Fanka i miłośniczka metody Pilates. Jako profesjonalny instruktor koncentruje się na znalezieniu balansu pomiędzy wysiłkiem, a relaksem. Na co dzień pracuje przy biurku, dlatego sama motywuje się do systematycznych ćwiczeń i zgłębiania kolejnych tajników metody Pilates. Certyfikowany nauczyciel metody Pilates: Michael King Pilates (Michael King, Malcolm Muirhead, Basia Trylska-Nowakowska), Balanced Body (Angelika Knapik-Mirek), Pilates C.A.R.E.S, Diamond Academy oraz International bodyART Elite Instructor (Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz-Bednarz). Egzaminator w Michael King Pilates Poland. 

alicja

Alicja Kiełbasa/ trener

Pilates ratuje jej życie i jest dla niej wszystkim po korpo pracy 🙂 Od trzech lat prowadzi zajęcia grupowe, które głównie opierają się na ćwiczeniach zaczerpniętych z Pilatesu. Oprócz poprawy samopoczucia fizycznego, postawy, formy – spotkania te są świetną odskocznia od codzienności i naładowują pozytywną energią.
Pilates na macie? obowiązkowo!
Pilates ze sprzętem? raz spróbowała i się zakochała, dlatego jest w trakcie szkolenia trenerskiego
Balanced Body Pilates Reformer Instruktor.
Ceni praktyczne i konkretne podejście oraz w pełni angażuje się w realizację wyznaczonych celów.
Uważa, że wysoka jakość i profesjonalizm są efektem zaangażowania się na 100% w to co robimy, w każdej dziedzinie życia.
Działa z głową – z głową pełną pomysłów. Za czekoladę i masło orzechowe odda wiele ? Tak jak za śliwki w czekoladzie. To jej waluta.

Najważniejsze szkolenia:
2019-2020 – Balanced Body Pilates Reformer Instruktor – w trakcie
2019- Pilates with small equipment (My Pilates methods, Wrocław)
2017- Trening funkcjonalny mięśni dna miednicy (Good Move, Kraków)
2016 – Instruktor Pilates Core (BBPilates School, Warszawa)
Anatomia I fizjologia (PFS, Kraków).

Ania

Anna Morawska – Dyplomowany Instruktor Pilates

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych ze sportem, jednak to Pilates okazał się wielką pasją i sposobem na życie. Dyplom instruktora Pilates zdobyła pod okiem Bogny Janik Forbes w Open Mind Pilates School. Obecnie w trakcie szkolenia Balanced Body Pilates Reformer u Angelika Knapik Mirek.
Dzięki Pilatesowi zrozumiała jak ważna jest świadoma praca z ciałem. Jak ważny jest ruch, mądry i kontrolowany, a Pilates to ciągła praca nad sobą, nauka pokory i cierpliwości. Ania od 17 lat jest instruktorem, a od 10 instruktorem metody Pilates, a to wszystko przekłada się na duże doświadczenie pracy z osobami dojrzałymi.