UFF_4945+

Angelika Mirek/Master Instruktor, Szkoleniowiec

Pomysłodawczyni i założycielka Studia MOVE. Propaguje holistyczne podejście do człowieka, a jej pozytywna energia jest zaraźliwa. Potrafi zmotywować tak, że przekraczanie granic własnych możliwości odbywa się… mimochodem? a ćwiczący odzyskuje balans i harmonię nie tylko w ciele, ale także w umyśle. Instruktor Pilates szkoły Balanced Body. Od roku 2014 prowadzi szkolenia trenerskie z metody Pilates na macie i sprzętach, pozwalając polskim instruktorom na zdobycie wykształcenia i międzynarodowych uprawnień Instruktora Pilates. W metodzie Pilates ceni koncentrację, kontrolę i precyzję, dzięki której praca jest świadoma i w 100% wykorzystuje możliwości ciała.

Do Angeliki możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.
Treningi dla trenerów metody Pilates odbywają się przez stronę: angelikamirek.com

Dowiedz się więcej ...
74166641_2563360013780267_5468890159892135936_o

Grzegorz Mirek/Trener

Trener i współtwórca MOVE Studio, prowadzi treningi funkcjonalne w grupach i indywidualnie. A Pilates? Jak mówi, jest to mądra i zdrowa metoda dla każdego, zdecydowanie musi się jej mocniej oddać. Ćwiczenia uruchamiają całe ciało, pozwalają pozbyć się napięć i są świetnym uzupełnieniem innych treningów. Długodystansowe biegi, opieka nad dziećmi, pozycja siedząca w aucie/przy komputerze zamykają klatkę piersiową, powodują zaciskanie się bioder czy ból pleców. To tylko kilka dolegliwości, których może się pozbyć lub całkowicie zminimalizować dzięki metodzie Pilates.

Do Grześka możesz się umówić dzwoniąc pod numer: 785 195 282

IMG-3087

Anna Leszczyńska/Senior Trener

Fanka i miłośniczka metody Pilates. W studio jest od samego początku! Jako profesjonalny instruktor koncentruje się na znalezieniu balansu pomiędzy wysiłkiem, a relaksem. Na co dzień pracuje przy biurku, dlatego sama motywuje się do systematycznych ćwiczeń i zgłębiania kolejnych tajników metody Pilates.

Do Ani możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.

Certyfikowany nauczyciel metody Pilates: Michael King Pilates (Michael King, Malcolm Muirhead, Basia Trylska-Nowakowska)
Balanced Body (Angelika Knapik-Mirek),
Pilates C.A.R.E.S, Diamond Academy
International bodyART Elite Instructor (Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz-Bednarz)
Egzaminator w Michael King Pilates Poland. 

IMG20211007131725

Alicja Kiełbasa/Trener

Pilates ratuje jej życie i jest dla niej wszystkim po korpo pracy 🙂 Od trzech lat prowadzi zajęcia grupowe, które głównie opierają się na ćwiczeniach zaczerpniętych z Pilatesu.
Pilates na macie? Obowiązkowo! Pilates ze sprzętem? Raz spróbowała i się zakochała, dlatego jest w trakcie szkolenia trenerskiego Balanced Body Pilates Reformer Instruktor. Uważa, że wysoka jakość i profesjonalizm są efektem zaangażowania się na 100% w to co robimy, w każdej dziedzinie życia. Działa z głową – z głową pełną pomysłów. Za czekoladę i masło orzechowe odda wiele. Tak jak za śliwki w czekoladzie. To jej waluta.

Do Alicji możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik. 

Najważniejsze szkolenia:

2019-2020 – Balanced Body Pilates Reformer Instruktor – w trakcie

2019- Pilates with small equipment (My Pilates methods, Wrocław)

2017- Trening funkcjonalny mięśni dna miednicy (Good Move, Kraków)

2016 – Instruktor Pilates Core (BBPilates School, Warszawa)

Anatomia I fizjologia (PFS, Kraków).

Ania

Anna Morawska – Dyplomowany Instruktor Pilates

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych ze sportem, jednak to Pilates okazał się wielką pasją i sposobem na życie. Dyplom instruktora Pilates zdobyła pod okiem Bogny Janik Forbes w Open Mind Pilates School. Obecnie w trakcie szkolenia Balanced Body Pilates Reformer u Angelika Knapik Mirek.
Dzięki Pilatesowi zrozumiała jak ważna jest świadoma praca z ciałem. Jak ważny jest ruch, mądry i kontrolowany, a Pilates to ciągła praca nad sobą, nauka pokory i cierpliwości. Ania od 17 lat jest instruktorem, a od 10 instruktorem metody Pilates, a to wszystko przekłada się na duże doświadczenie pracy z osobami dojrzałymi.

Do Ani możesz zapisać się na treningi i wykupić karnet wchodząc na stronę: fitplecy.pl

Trening indywidualny
1 trening 170 zł
5 treningów 750 zł pakiet (ważny 3 miesiące od daty zakupu)
10 treningów 1450 zł pakiet (ważny 6 miesięcy od daty zakupu)