UFF_4945+

Angelika Mirek – Master Pilates Instruktor, Szkoleniowiec

Pomysłodawczyni i założycielka Studia MOVE. Propaguje holistyczne podejście do człowieka, a jej pozytywna energia jest zaraźliwa. Potrafi zmotywować tak, że przekraczanie granic własnych możliwości odbywa się… mimochodem? a ćwiczący odzyskuje balans i harmonię nie tylko w ciele, ale także w umyśle. Instruktor Pilates szkoły Balanced Body. Od roku 2014 prowadzi szkolenia trenerskie z metody Pilates na macie i sprzętach, pozwalając polskim instruktorom na zdobycie wykształcenia i międzynarodowych uprawnień Instruktora Pilates. W metodzie Pilates ceni koncentrację, kontrolę i precyzję, dzięki której praca jest świadoma i w 100% wykorzystuje możliwości ciała.

 

Do Angeliki możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.
Treningi dla trenerów metody Pilates odbywają się przez stronę: angelikamirek.com

Dowiedz się więcej ...
74166641_2563360013780267_5468890159892135936_o

Grzegorz Mirek – Trener

Trener i współtwórca MOVE Studio, prowadzi treningi funkcjonalne w grupach i indywidualnie. A Pilates? Jak mówi, jest to mądra i zdrowa metoda dla każdego, zdecydowanie musi się jej mocniej oddać. Ćwiczenia uruchamiają całe ciało, pozwalają pozbyć się napięć i są świetnym uzupełnieniem innych treningów. Długodystansowe biegi, opieka nad dziećmi, pozycja siedząca w aucie/przy komputerze zamykają klatkę piersiową, powodują zaciskanie się bioder czy ból pleców. To tylko kilka dolegliwości, których może się pozbyć lub całkowicie zminimalizować dzięki metodzie Pilates.

Do Grześka możesz się umówić dzwoniąc pod numer: 785 195 282

IMG20211007131725

Alicja Kiełbasa – Comprehensive Pilates Instruktor

Pilates poznała przychodząc na zajęcia, jak przyznaje sceptycznie nastawiona, myśląc że będzie rozciąganie i nudne ćwiczenia. Jednak system ćwiczeń ją na tyle zainteresował, że postanowiła zgłębić temat i odbyła szkolenie, przygotowujące ją do roli instruktora pilates. 

 

Pilates lubi za przemyślany system ćwiczeń. Jedno ćwiczenie prowadzi i przygotowuje do następnego, a modyfikacje  pozwalają dostosować ćwiczenia do danej osoby. W momencie kiedy pozna się ćwiczenia na sprzętach – trening nabiera innego wymiaru. Pilates na macie? Obowiązkowo! Pilates ze sprzętem? Raz spróbowała i się zakochała.
Alicja działa z głową – z głową pełną pomysłów. Na treningu skupia się na tym aby ćwicząca osoba wyniosła coś nowego, nawet jeśli powtarza się to samo ćwiczenie po raz n-ty. Lubi wprowadzać wizualizacje, bo wie że bardzo pomagają “poczuć” i wykonać poprawnie ruch. Na zajęciach utrzymuje swobodną i przyjazną atmosferę.
Pilates to jej hobby, a tak poza tym kocha wędrówki po górach.

Do Alicji możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.


Najważniejsze szkolenia:
2021 – Balanced Body Pilates Comprehensive Instruktor (Kraków)
2019-2021 – Balanced Body Pilates Reformer Instruktor (Kraków)
2019- Pilates with small equipment (My Pilates methods, Wrocław)
2017- Trening funkcjonalny mięśni dna miednicy (Good Move, Kraków)
2016 – Instruktor Pilates Core (BBPilates School, Warszawa)
Anatomia I fizjologia (PFS, Kraków).

Dagmara Gallas – Comprehensive Pilates Instruktor

Przez lata zmagała się z bólami kręgosłupa, aż trafiła do Studia Move. Okazało się to strzałem w dziesiątkę zarówno dla jej kręgosłupa jak i głowy. Metoda Pilates na tyle ją zachwyciła, że postanowiła zostać trenerem i zdobyła dyplom instruktora pilates.  

Będąc instruktorem może dbać o zdrowie innych i poprawiać komfort życia. Ważne jest dla niej aby osoba ćwicząca czuła działanie Pilatesu nie tylko w trakcie lekcji, ale również na co dzień. Kontakt z klientem i zaangażowanie to coś co sobie ceni. 

Poza pracą trenuje Pilates 😉 biega i jeździ konno. 

“Pilates potrafi zmienić jakość naszego życia, to nie tylko trening, ale również styl życia” – tak mówi Dagmara. 

 

Do Dagmary możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.


Najważniejsze szkolenia:
2021 – Comprehensive Pilates Instruktor – Balanced Body
2021 – Reformer Pilates Instruktor – Balanced Body
2019 – Mat Pilates Instruktor – Balanced Body

Ania

Anna Morawska – Comprehensive Pilates Instruktor

Pilates odkryła będą za granicami Polski. Tam regularnie trenowała i ukończyła kurs wprowadzający do metody. Wróciła i zdobyła dyplom instruktora pilates. 
Ukończyła również wiele innych kursów i szkoleń związanych ze sportem, jednak to Pilates okazał się jej wielką pasją i sposobem na życie. Ania od 18 lat jest instruktorem, a od 11 instruktorem metody Pilates
Wierzy w skuteczność metody i za to najbardziej ją ceni. Na zajęciach kładzie nacisk na technikę, precyzję, zrozumienie metody, oddech i zaangażowanie umysłu.
Poza pracą spędza czas z rodziną, zimą narty, latem rowery, kajaki, sup-y.
“Dzięki Pilatesowi zrozumiałam jak ważna jest świadoma praca z ciałem. Jak ważny jest ruch, mądry i kontrolowany, a Pilates to ciągła praca nad sobą, nauka pokory i cierpliwości” tak mówi Ania. 

 

Do Ani możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.

 

Najważniejsze szkolenia:

2021 Comprehensive Pilates Instruktor – Balanced Body
2020 – Reformer Pilates Instruktor – Balanced Body
2011 – OM Pilates Special Population (osoby starsze i kobiety w ciąży), Open Mind Pilates School
2010 – Dyplom OM Pilates Matwork Instruktor
2006 – Pre and post natal exercise prescription (Ćwiczenia dla ciężarnych oraz ćwiczenia po porodzie), LA Fitness Learning and Development, Londyn.

Sylwia Lachowska – Pilates Instruktor

Na pilates trafiła przypadkiem, ale już świadomie tu została. Zakochała się w tej metodzie, w jej precyzji i świadomości ruchu.
Uwielbia pilates i aktywność fizyczną wiedząc jak bardzo ważne jest dbanie o zdrowie. Najwięcej satysfakcji dają jej efekty podopiecznych. To napędza ją do dalszego działania i dzielenia się tą niezwykłą metodą. 

 

Do Sylwii możesz zapisać się wchodząc w zakładkę grafik/cennik.

 

Najważniejsze szkolenia:

Listopad 2019 – Szkolenie “Pilates w świetle treningu personalnego” – Anna Podsiedlik-Ciebiera
Marzec 2019 – Uzyskanie Dyplomu Pilates Matwork Instruktor – Open Mind
Luty 2019 – Szkolenie “Pilates Mat Personal” – Open Mind
Styczeń 2019 – Szkolenie “Pilates Small Equipment” – Open Mind
Czerwiec 2018 – Szkolenie “Pilates Intermediate” – Open Mind
Marzec 2018 – Szkolenie “Pilates Mat 1” – Open Mind